jadlospis - przedszkole Zielona Dolina w Pile

Przejdź do treści

Menu główne:

JADŁOSPIS NA 2 TYGODNIE 11.03.2019 - 22.03.2019


Poniedziałek 11.03.2019r
ŚNIADANIE: Herbata z cytryną, bułka z masłem, sałatą, serem żółtym i wędliną szynkową, kanapka z chleba ciemnego z pasztetem drobiowym i ogórkiem konserwowym
ŚNIADANIE II: Serek Danio
OBIAD: Zupa grysikowa z ziemniakami; gołąbki w sosie pomidorowym, ziemniaki; kompot
PODWIECZOREK: Banan

Wtorek 12.03.2019r
ŚNIADANIE: Kakao naturalne, bułka z masłem, chleb ciemny z serkiem białym, jajecznica na maśle
ŚNIADANIE II: Pół jabłka, marchewka
OBIAD: Zupa krem z buraczków z mleczkiem kokosowym; pierogi leniwe z polewką jagodową; kompot
PODWIECZOREK: Drożdżówka z marmoladą

Środa 13.03.2019r
ŚNIADANIE: Kluseczki Babuni na mleku, bułka z powidłami, kanapka z chleba białego z sałatą, pastą rybną i ogórkiem konserwowym
ŚNIADANIE II: Jogurt “Owoce leśne”
OBIAD: Rosół z makaronem; ryż z potrawką z kurczaka, marchewka mini; kompot
PODWIECZOREK: Jabłko pieczone z żurawiną

Czwartek 14.03.2019
ŚNIADANIE: Herbata owocowa, bułka z masłem orzechowym, kanapka z szynką z indyka z pomidorkiem koktajlowym
ŚNIADANIE II: Soczek marchewkowy, banan
OBIAD: Zupa ogórkowa; sznycelki wieprzowe, ziemniaki, surówka z selera  i jabłka ze słonecznikiem; kompot
PODWIECZOREK: Szarlotka

Piątek 15.03.2019
ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, bułka z masłem, serem żółtym i sałatą, kanapka z pieczywa wieloziarnistego z pastą twarogowo-mięsną
ŚNIADANIE II: Serki Danonki
OBIAD: Zupa szpinakowa z jajkiem; ryba z pieca w sosie cytrynowym, makaron kokardki, surówka z kapusty kiszonej; kompot
PODWIECZOREK: Herbatniki
--------------------------------------------------------------

Poniedziałek 18.03.2019r
ŚNIADANIE: Herbata owocowa z cytryną, bułka z masłem i serem żółtym, kanapka z pastą mięsno-twarogową i z papryką czerwoną
ŚNIADANIE II: Jogurt owocowy
OBIAD: Zupa krupnik ryżowy z warzywami; kotlet “Słoneczny”, ziemniaki, surówka z kapusty białej z koperkiem; kompot
PODWIECZOREK: Ciasto Murzynek

Wtorek 19.03.2019r
ŚNIADANIE: Płatki kukurydziane na mleku, bułka z masłem orzechowym, kanapka z chleba wieloziarnistego z sałatą i wędliną drobiową
ŚNIADANIE II: Soczek marchewkowy, pół jabłka
OBIAD: Zupa krem z selera z groszkiem ptysiowym; kluski na parze z sosem waniliowym; kompot
PODWIECZOREK: Mandarynka

Środa 20.03.2019r
ŚNIADANIE: Kakao naturalne, bułka z masłem i twarożkiem z sałatką szwedzką, kanapka z chleba białego z pasztetem drobiowym
ŚNIADANIE II: Banan
OBIAD: Zupa z czerwonej soczewicy; kotlety schabowe, ziemniaki, surówka z buraczków; kompot
PODWIECZOREK: Herbatniki

Czwartek 21.03.2019r
ŚNIADANIE: Herbata czarna z cytryną, bułka z masłem i dżemem, kanapka z masłem, parówka na ciepło, ketchup
ŚNIADANIE II: Koktajl jogurtowo-owocowy
OBIAD: Zupa z fasolki szparagowej; klopsiki mięsno-ryżowe w sosie beszamelowym, kasza jęczmienna, surówka z marchewki i jabłka; kompot
PODWIECZOREK: Jabłko

Piątek 22.03.2019r
ŚNIADANIE: Kaszka manna na mleku, bułka z serkiem białym i powidłami, kanapka z chleba ciemnego z sałatą, wędliną i serem żółtym
ŚNIADANIE II: Pomarańcz
OBIAD: Zupa ziemniaczana z papryką; kopytka, surówka z kapusty modrej zasmażanej; kompot
PODWIECZOREK: Rogaliki drożdżowe z owocami

Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego